Kısa sürede akıcı İngilizce konuşmak artık Boutique English ile mümkün.

Kısa Sürede Daha Akıcı Konuşmaya Başlamak Boutique English ile artık mümkün…

profesyonel çözümler

Boutique English; yenilikçi, dinamik ve uzman eğitim kadrosuyla, özel olarak öğrenci odaklı dil öğretim yöntemlerinden yararlanmak ve gelişen teknoloji dünyasında eğitim modellerini sürekli geliştirerek, İngilizce öğretimi konusunda yeni modeller üreten ve öncülük eden lider bir eğitim kurumu olarak ilerlemektir.

Boutique English yüksek sayıdaki öğrencilerle gramer eğitimi vermenin çok ötesinde özel öğrencilerin amaçlarına yönelik en kısa zamanda en verimli şekilde, faydalı olmak düşüncesiyle geliştirilmiştir. Konuşma odaklı planlanan eğitim programımızda öğrencilerin memnuniyeti bizler için ilk sıradadır.

Anadili İngilizce olan, alanlarında uzmanlaşmış ve tecrübeli eğitim kadromuzla karşılıklı konuşarak İngilizce öğrenmeye ne dersiniz? Ders programı ve içeriği tamamen bireylerin ihtiyaçlarına göre eğitmenlerimiz tarafından oluşturulurlar. İş İngilizcesini geliştirmek isteyen kişi ile yapılan görüşmede, kişinin özellikle geliştirmek istediği beceriler, kurs öncelikleri ve uygun gün ve saatler belirlenerek, gerçekçi hedefler çerçevesinde ve tamamen kişinin ihtiyaçlarına göre özel bir ders programı oluşturulur. Birebir özel ders programı başladıktan sonra da öğrencinin ilerlemesi ile ilgili öğretmeninin düzenli aralıklarla geribildirim vermesi sağlanır.

Öğrenciler ezberleyerek değil konuşarak öğrenir…

Nasıl çocuğumuza önce konuşmayı sonra konuşma kurallarını öğretiyorsak öğrencilerimize de önce konuşarak anlaşmayı ve sonra da gramer kurallarını öğretmeyi hedeflemekteyiz. İngilizce bilmek ile konuşmak farklı şeylerdir. Biz bilmenizin yanında anadiliniz gibi kullanabilmeniz için de size garanti veriyoruz.

Meslek hayatınızda aktif olarak İngilizce yazışmalar, konferans ve toplantılara katılmanız gereken pozisyonlarda çalışıyorsanız İş İngilizcesi tam size göre. Kariyer merdivenlerini daha hızlı tırmanmak istiyor ve Genel İngilizce bilgisinin yetersiz kaldığı bir meslek sahibiysen, size göre özelleştirilmiş zengin kelime haznesi ile ihtiyaç duyacağınız güncel meslek terimlerini sizler için şekillendiriyoruz. İsterseniz özel ders için kendiniz adına Boutique English’i seçin isterseniz aynı meslek sahibi mesai arkadaşlarınızla bizi seçin isterseniz de işveren olarak çalışanlarınız adına bizi seçin, ne kadar doğru karar verdiğinizi en kısa sürede anlayacaksınız.

Misyonumuz, görev yaptığınız meslek alanında ihtiyaç duyacağınız yazışma kalıplarından, uygun hitaplara; kültürel farklılıklardan uluslararası iş sahalarında görülen standartlara kadar her konuda destek olmaktır. Hayatınızda hiç İngilizce dersi görmemiş olun ya da sadece temel bilgiye sahip olun, istemeniz dahilinde siz de İngilizceyi anadiliniz gibi konuşabilirsiniz. Bunun için Boutique English’e uğramanız yeterli.

Eğer siz de anadilimin İngilizce olmadığını hissettirmeden rahatlıkla konuşmak istiyorum diye düşünüyorsanız, gelin çözümü birlikte bulalım…

‘Fazla zaman harcamadan kendimi akıcı ve doğal şekilde ifade etmeliyim. Dili mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanmalıyım. Görüş ve fikirlerimi açık bir dille anlatabilmeliyim’ diyorsanız Boutique English eğitim kurumları tam size göre…

Özel dersler diğer sınıf derslerine göre ilk bakışta maliyetli gelebilir. Zaman grafiğini incelediğinizde genel sınıf derslerine gidilen süre ve maliyet göz önüne alındığında hiç de önemli bir fark olmadığını anlayacaksınız. İngilizceyi farklı bir dil gibi kendisinden bağımsız değil ana dil gibi konuşmayı istiyorsanız, zaman da sizin için çok değerliyse doğru adrestesiniz. Belki grup derslerine göre oranla daha pahalı ama daha kısa sürede anlamanın ötesinde konuşabilmek için tercih ettiğiniz için mutlu olacaksınız.

Firma çalışanlarınıza ister Be English Method ile genel İngilizce ister onlar için hazırlayacağımız iş İngilizcesi programlarıyla eğitim verebiliriz. Arzu ederseniz anadili İngilizce olan eğitmenlerimizle firmanıza gelip ücretsiz tanıtım dersi yapabilir, ayrıntılı bilgiler verebiliriz.

Makale