Boutique English Altunizade

Kurulduğumuz günden bu yana Anadolu Yakasından an gelen taleplere Levent şubemizde karşılık vermekteydik. Ancak Anadolu yakasındaki bireylerin bu hizmeti alabilmek için Levent’e kadar ulaşabilme fedakarlıkları artık karşılıksız kalamazdı. Bu doğrultuda İstanbul Levent İzmir Şubemizin ardından artık Altunizade’deyiz.

Kısıklı Caddesindeki yeni BOUTIQUE ENGLISH Şubesi Altunizade Metro ve Metrobüs duraklarına 5 dakika yürüme mesafesinde.
Kadıköy’deki klasik yöntemlerle eğitim veren dil okullarından sadece gramer öğrenerek İngilizce konuşabilmenin imkansız olduğunu düşünen sizler için birebir özel derslerle, konuşma ağırlıklı İngilizce dersleri çok yakınınızda. Anadili İngilizce olan eğitmenler ve BE Direct Method ile İngilizceyi konuşarak öğrenmek artık hayal değil.

Direct Method her ne kadar etkili verimli olsa da sadece İngiliz İngilizcesini esas alması, sorular sorup cevaplar istemesi ancak soru soramaya izin vermemesi gibi aksaklıkları olduğundan bu sistemin eksikliklerini tespit edip geliştirerek İngilizce öğrenmek isteyen Türk insanına yönelik Direct Method ’u oluşturduk.

“Hem birebir özel ders almak istiyorum hem de profesyonel bir çizgide ilerlemek istiyorum” diyorsanız BOUTIQUE ENGLISH artık Anadolu Yakasında. Yıllardır 12-15 kişilik sınıflarda gramer öğrenmeye çalışarak hem vakit hem de para kaybettiğinizi düşünüyor ve anadili İngilizce olan eğitmenlerden özel dersler alarak İngilizceyi en kısa sürede konuşabilmeyi başarmak istiyorsanız BOUTIQUE ENGLISH’ in nezih merkezi Altunizade’de sizleri bekliyor.

DÜŞÜK MALİYET

Ayni zamanda BOUTIQUE ENGLISH’ de aldığınız özel dersleri bir arkadasınız ile paylaşma şansınız da bulunuyor hem de hiçbir ek ücret ödemeden. BE Direct Method ile İngilizceyi çeyrek sürede öğrenecek olmanızı da eklersek neredeyse sınıf dersi ücretine özel ders almış olursunuz.

Daha detaylı bilgi ve randevu için her gün 09:00 – 22:00 saatleri arasında (0216) 266 3433 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

(Firmalar için görüşmelerimiz uygun olduğu takdirde kendi ofisinizde ziyaret edilerek ders verilmektedir).

 “İngilizce eğitiminin sanatı var, Boutique English ile bunu keşvedin”

  • 3 + 91 =