Yurtdışı Dil Okulları

Dil eğitimi almak, kariyer olanaklarını genişletmek, üniversite sonrası ve iş dünyasında daha başarılı olabilmenin kapısını sonuna kadar aralamanın en büyük yardımcısıdır. Yabancı dil eğitimi almanın günümüzde birçok farklı yöntemi vardır fakat; bu yöntemler arasında Yurtdışı Eğitim alternatifini değerlendirmek en etkili ve doğru çözümlerden birisidir. Dünyanın dört bir tarafındaki en prestijli eğitim kurumlarında bu süreci yönetmeniz, kariyer hedeflerinize ulaşma ve başka kültürleri tanımanın vermiş olduğu çok yönlülük gibi avantajlardan faydalanmanızı beraberinde getirecektir.

Dünyanın birçok farklı ülkesinde dil eğitimi alabilme şansınız var. Bunlar arasında en başarılıları bulabilmek ve gittiğiniz ülkelerde beklenmedik sürprizlerle karşılaşmamak için profesyonel bir danışmanlık şirketiyle çalışmanız sizlerin avantajına olacaktır. Peki, en iyi yabancı dil eğitimi veren ülkeler hangileridir.

Eğitim alabileceğiniz ve bizim danışmanlığını yaptığımız 15 ülkeden bazıları şunlardır; İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, İrlanda, Almanya, Fransa, Avustralya, Rusya ve Dubai’dir.

Dil okulu çeşitliliği bakımından İlk sırada İngiltere yer almaktadır. Son dönemlerde İrlanda’da öğrencilerimizin tercih ettiği güzergahların başında gelmektedir. Farklı istek ve talepler doğrultusunda Kanada, Amerika ve Dubai’de İngilizce öğrenmek istenen ülkeler arasındadır.

Burada belirleyici olan bütçe, alternatif eğitim programları ve okullar arasında tercih yapabilmektir. İş ve akademi dünyasının olmazsa olmazı olan yabancı dil öğrenim durumu, kişilerin ve kurumların tercihlerini belirlemesinde birinci sırada yer almaktadır. Donanımı yüksek ve deneyimli kişilerin tercih nedeni olması, yabancı dil bilgisi düzeyi ve Yurtdışı deneyimi rakiplerinizden sıyrılmanızda en büyük etkendir. Her geçen gün Yurtdışında eğitim alınan ülke ve kurum sayısı arttıkça, talepte buna bağlı yükselmektedir. Geçmişe göre ulaşımın ve bilgiye erişimin kolaylaştığı koşullar altında, Yurtdışında Dil Eğitimi almak, alternatifler arasında en baskın olanı durumundadır.

Sizleri Boutique English danışmanlığında en iyi alternatifleri oluşturmak ve eğitim alternatiflerini değerlendirmek için şubelerimize bekliyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler
-İngiltere
-Amerika
-İrlanda
-Kanada
-Almanya
-Fransa
-Dubai
-Malta
-İskoçya
-Avustralya
-Güney Afrika
-Yeni Zelanda
-İspanya
-Polonya
-Ukrayna
-İtalya
-Rusya

Alternatiflerimiz arasındadır.

language-dil-kursu

ÜNİVERSİTE VE MASTER PROGRAMLARI

Doğru bir kariyer için birçok kişi Yurtdışında Üniversite ve Master yapmak istemektedir. Dünya genelinde onlarca ülke uluslararası öğrencileri kabul etmektedir ve çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Üniversite kayıt ve eğitim süreci, doğru planlanması gereken ve insanların hayatlarında tarihi dönemeçlerden birisidir. Uzman danışmanlarımız, bu konuda da siz değerli öğrenci adaylarımızın tüm süreç yolunca yanındadır.

Lisans veya Yüksek Lisansını yurtdışında yapmak her gencin bir dönem aklından geçmiş veya geçmektedir. Sürecin profesyonellerin desteğiyle ve planlamanın doğru yapılması hayati önemdedir. Mezun olunan lisans programlarının veya lise düzeyi diploma sahiplerinin takip etmeleri gereken bir prosedür mevcuttur. Başvuru sürecinde benzer belgeler istenmektedir.

İngilizce yazılmış Europass formatında CV, İngilizce bilgisini gösterir sınav skoru (IELTS veya TOEFL), Transkript, Diploma veya mezun olmuştur yazısı, 2 adet referans mektubu, pasaport kopyası, okulların ön kayıt ücreti ve amaç belirtir bir niyet mektubu istenen belli başlı belgelerdir. Profesyonel destek ve eğitim koçluğu hizmeti, hayalinizdeki üniversite veya yüksek lisans
programınıza girişinizde hayati önemdedir.

Ülke, okul ve bölüm seçiminde ise yine Boutique English siz öğrencilerimize, en iyi danışmanlık hizmetini vermek için en profesyonellerle çalışmaktadır.

Hizmet Sağladığımız Ülkelerdeki Eğitim Programları

-Polonya Üniversiteleri
-Kanada Üniversiteleri
-Ukrayna Üniversiteleri
-İtalya Üniversiteleri
-ABD Üniversiteleri
-İngiltere Üniversiteleri
-Kanada Üniversiteleri
-Avustralya Üniversiteleri
-İtalya Üniversiteleri
-Almanya Üniversiteleri
-Dubai Üniversiteleri
-Malta Üniversiteleri

Çalıştığımız ülkeler arasındadır.

YURTDIŞI DİPLOMA VE SERTİFİKA PROGRAMLARI

Dünya genelinde her yıl yüzbinlerce insan, yurtdışındaki en prestijli College ve Üniversitelerin sertifika ve diploma programlarına katılarak CV’lerinde fark yaratıp, deneyim kazanmaktadır. Eğitim alanının en önemli mesleki basaklarından birisi olan bu programlara siz de katılmak ister misiniz?

Yurtdışı sertifika ve diploma programları, kendi alanınızda diplomanız olmasının dışında bambaşka bir deneyim hem de sizi profesyonel iş hayatına hazırlayan en önemli basamaklardan bir tanesidir. Sertifika programlarımızı iş tecrübesi olan profesyoneller, kendi işinin sahibi olanlar ve yeni mezunlar yoğunluklu tercih etmektedir. Günümüz dünyasında uzmanlaşmak veya iş değiştirmek isteyenlerin en büyük yardımcısı olan bu programlar, sizleri başarıya götüren yolda ki
en büyük destekçiniz olacaktır.

Başta İngiltere, Kanada, Avustralya ve ABD’de olmak üzere; birçok farklı şehir ve ülkede sertifika programlarımız mevcuttur. En çok tercih edilen alanlar arasında İktisadi İdari Bilimler, Bilişim Teknolojileri, Reklamcılık, Mutfak Sanatları, Tasarım Fakülteleri, Film Yapıcılığı ve Yönetmenlik, Oyunculuk Sahne Sanatları gelmektedir.

Üniversite ve Eğitim kurumlarının farklı başvuru koşulları olmakla birlikte; İngilizce seviyesinin yeterliliği önemli bir ayrıntıdır.

Planlarınız içerisinde bu Diploma ve Sertifika programlarına katılarak fark yaratmak ve geleceğe güvenle bakarak uzmanlaşmak istiyorsanız; bizleri arayarak veya mail atarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz veya şubemizi ziyaret edip danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER:
–  Başvuru formu
–  İngilizce yeterlilik belgesi IELTS veya TOEFL (%100 İngilizce eğitim almış öğrenciler doğrudan başvuru)
–  Diploma
–  Transcript
–  Pasaport ve fotoğraf
–  Finansal yeterlilik belgesi gerekmektedir.

DİPLOMA VE SERTİFİKA PROGRAMLARI DAHİLİNDE ÇALIŞTIĞIMIZ ÜLKELER

-Amerika
-İsviçre
-Malta
-Kanada
-İngiltere
-Avustralya
-İrlanda
-İsviçre

Çalıştığımız ülkeler arasındadır.

Ayrıntılı bilgi almak ve eğitim planlamanızı yapabilmek için sizleri Boutique English’e bekliyoruz.

Yaz Okulu ve Yaz Kampları Programı

Yaz Kampları, Kültür Turları ve Dil Kampları 7-25 yaş aralığındaki çocuk ve gençleri kapsamaktadır. Kamp programlarımız boyunca, danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz öğrencilerimize refakat etmekte ve günün her saati ulaşabileceğiniz aktif telefonumuz mevcuttur. Yaz okulu ve kamp programlarımız 27 ülkeyi kapsamak ve erken yaşta dil öğrenmenin en
eğlenceli yollarından birisidir.

Yaz Okulu ve Yaz Kampları Programlarımız dahilinde,

-Liderlik ve Dil Kampıyla Geleceğin Liderlerinden Biri Olmaya Adaysınız.
-Disney’in Eğlenceli Atmosferinde Eşsiz Bir Deneyim Sizleri Bekliyor Olabilir.
-Amerika’nın Her Köşesi Ayrı Macera ve Eğlencelerle Dolu Dünyasına Katılabilirsiniz
-Arsenal Futbol Kampında Dünya’nın En Profesyonel Sporcularıyla Tanışma ve Futbol Yaparak Keyifli Vakit Geçirme Fırsatı.
-Büyülü Atmosferi ve Tarihi Dokusuyla Cern, İsviçre Yaz Kampları Dahilinde Sizleri Bekliyor.
-Ülkemizin Eşsiz Güzellikleri Arasında Hem Benzersiz Bir Kamp Deneyimi Yaşayıp Hem de Dil Öğrenebilirsiniz.
-İtalya’da Ferrari Fabrikasını Dolaşırken Dünyanın en Hızlı Arabalarının Nasıl Üretildiğine Şahit Olacaksınız.

Yaz Kamplarını Organize Ettiğimiz Ülkeler;
-İngiltere
-İrlanda
-Amerika
-Kanada
-Malta
-İsviçre
-Almanya
-İtalya
-İspanya
-Fransa

Ayrıntılı bilgi ve planlama için sizleri Boutique English şubemize bekliyoruz.