Bireysel Meslek / İş İngilizce Özel Ders Programları

Aynı bizim dilimizde olduğu gibi İngilizce’ dede günlük konuşulan lisan ile iş dünyasında konuşulan lisan arasında bir takım farklılıklar vardır. İngilizce seviyeleri gayet iyi olup da, bunu iş hayatında verimli olarak kullanamayan bireyler için Boutique English Business English programı  hazırlar.

Yönetici ve Yönetici Adaylar İçin Çözümler

Yöneticiler veya yöneticilik yolunda ilerleyen bireyler kendilerini her zaman, her konuda geliştirmek zorunda olduklarını bilirler. Ülkemiz gibi globalleşme sürecinde olan ülkelerde yöneticiliğin olmazsa olmazı şüphesiz iyi derecede İngilizce bilgisidir.  Ama söz konusu bireyler bilirler ki; tek başına İngilizce bilgisi yetersizdir, eş zamanlı olarak kendi liderlik becerilerini de geliştirmeleri gerekir. Bu bağlamda Boutique English İngilizce olarak liderlik gelişimi programı hazırlamıştır (Leadership Development). Bu program dahilinde;

Leadership Skills / Team Management Skills / Time Management / Career Skills / Strategy Tools / Decision Making Techniques / Creativity Tools / Learning Skills gibi konularda hazırlanmış makaleler derste anadili ingilizce olan bir öğretmenle işlenir. Böylelikle kişiler hem kendilerini hemde farkında olmadan İngilizce seviyelerini geliştirirler.

İş İngilizcesine apayrı bir bakış açısı getirdik !!!!

business english istanbul

Bu Business English uzmanlık programı sonunda ;

  • Profesyonel ve etkileyici sunumlar hazırlayabilir
  • Telefon görüşmelerinde kendinizi daha iyi ifade edebilir
  • Toplantıların Yıldızı siz olabilirsiniz