Speaking Club (Pratik Dersi)

Konuşma Klubu – Birebir veya sınıf halinde.

Speaking

Türkiye ‘deki İngilizce öğrenim sürecinin en büyük eksikliği pratik tabanlı İngilizce konuşmanın yetersizliğidir. ‘Speaking Club’ hizmeti ile sizlere düşünmeden akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilme imkanını sunuyoruz. Maksimum 4-6 kişilik gruplara sunulan programımız sadece ana dili İngilizce olan İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ tarafından uygulanmaktadır.

Bu programı oluştururken sadece zamanınızı değil bütçenizi de değerlendirerek çok kolaylıkla istediğiniz ve hayal ettiğiniz İngilizce seviyesine ulaşabilmenizi hedefledik.

DEVAMINI OKU...

İhtiyacınız olan İngilizce eğitimini nereden ve hangi şartlarda alacağınız çok önemli. Bu doğrultuda karar verirken sınıflarında 10 – 12 veya daha fazla öğrenciye yer vererek ten sadece karlılık amacı güden kurumlardan uzak durmak en doğru karardır.

Boutique English sonuç odaklı çalışmayı ilke edindiğinden dolayı Speaking Club gruplarına 4-6 kişiden fazla kayıt almamaktadır. En mükemmel İngilizce eğitiminin İngiltere veya diğer İngilizce konuşulan ülkelere gidilerek alınabileceği kaçınılmaz bir gerçektir. Profesyonel is ve sosyal yaşamımızın yurt dışına gidebilmeye olanak vermeyişinden dolayı sizleri İngiltere ‘ye götüremiyorsak İngiltere ‘yi size getirdik.

Paketlerimizin içerisindeki kelime öğrenme programı olarak belirttiğimiz hediye hakkında daha fazla bilgi isterseniz buraya tıklayınız.

HEDİYE

Online kelime öğrenme programı ile ilgili ayrıntılı bilgi!

Haftada Bir Gün
Aylık
230
Toplam 4 seans
Kahve & çay ücretsiz
Haftada Üç Gün
Aylık
550
Toplam 12 seans
Kahve & çay ücretsiz
Kelime öğrenme programı
Haftada Dört Gün
Aylık
650
Toplam 16 seans
Kahve & çay ücretsiz
Kelime öğrenme programı

İngilizce konuşarak öğrenilir

Gramer 

Dershanelerdeki sınıf ortamlarında bugüne kadar ihtiyacınız olan gramer yapısını öğrendiniz.

Grammar

Listening

Birtakım videolar izleyerek ve müzik dinleyerek dinleme yeteneğiniz de gelişti.

Listening

Vocabulary

Elinizden sözlük hiç düşmüyor değil mi? o zaman kelime haznenizde yeterli.

Vocabulary

Ama nedense hala istediğiniz gibi İngilizce konuşamıyorsunuz. Yok yok hayır yukarıda listelenenleri yaparak hiçbir şey kaybetmediniz aksine mükemmel bir alt yapınız oldu ancak bunlar akıcı derecede İngilizce konuşabilmek için yeterli değil. İhtiyacınız olan şey İngilizce konuşma pratikleri. Bu pratikleri edinebilmenin iki yolu var birincisi yurtdışında yasamak. Bu yöntem gayet verimlide olsa maddi ve manevi sebepler size bunun icin izin vermiyor olabilir. İkinci yöntem ise Boutique English in sizler için sunduğu speaking club aktiviteleridir.

Bu aktivitelerin isleyişi çok nettir seviyeniz ne olursa olsun İngilizce konuşmaya maruz birikilirsiniz. Akşamları iş çıkışı aksamları bir süreliğine direk eve gitmek yerine Boutique English e gelip speaking   Boutique English speaking club aktivitelerimizi geliştirirken şunu göz önünde bulundurduk; yurtdışı deneyimi İngilizcemizi geliştirebilmek için mükemmel bir fırsat. Ama bir dakika İngiltere’ye gidip 3 ay kalınca ne oylarda İngilizcemiz gelişiyor? Her halde havasından suyundan değil. Dil okulları dersek aynisi Türkiye’de de var. Peki, fark ne?

Yurtdışı deneyiminin en belirgin farkı derslerin dışında sürekli İngilizce konuşuyor olmak yani pratik yapmak. Belki bazen zorda kalıp ter dökmek. Zorda olsa iletişim kurabildiği zaman insan, kendine güveni artıyor. Belki mükemmel olmasa da kendini ifade edebildiği için kendine güveni artıyor. Böylelikle hata yapma korkusunda geride birikiyor ve gönlünce konuşmaya başlıyor.

Kendi ülkemizde böyle bir ortam yaratabilmek istedik sizler için, düşününki seviyeniz ne olursa olsun kapıdan içeriye girdiğinizden itibaren İngilizce konuşuyorsunuz, ayni yurtdışına çıkmışçasına. Üzerine üstlük yurtdışında konuşma pratiklerinizi rast gele yerli insanlarla ve hatta genelde sizin gibi İngilizcesini geliştirmeye çalışan yabancılarla gerçekleştirirsiniz. Ancak Speking Club da bu pratikleri gerekli donanımlara sahip anadili İngilizce olan eğitmenlerle yaparsınız. Bu durumda gelişim surecinizi hızlandırır.

club aktivitelerine katıldıgiıizı düşünün. Anadili İngilizce olan bir İngilizce öğretmeni eşliğinde siz ve sizin gibi 4-6 kişi ile hiç durmadan İngilizce konuşacaksınız.