Speaking Club (Pratik Dersi)

Konuşma Klubu – Birebir veya sınıf halinde.

Türkiye ‘deki İngilizce öğrenim sürecinin en büyük eksikliği pratik tabanlı İngilizce konuşmanın eksikliğidir. ‘Speaking Club’ hizmeti ile sizlere düşünmeden akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilme imkanını sunuyoruz. Hafta sonları maksimum 4-6 kişilik gruplara sunulan programımız sadece ana dili İngilizce olan İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ tarafından uygulanmaktadır. Kayıt olma mecburiyeti olmaksızın sadece katılabileceğiniz seans başına ödeme alınmaktadır.

Bu programı oluştururken sadece zamanınızı değil bütçenizi de değerlendirerek çok kolaylıkla istediğiniz ve hayal ettiğiniz İngilizce seviyesine ulaşabilmeniz artık Boutique English ile ayağınıza geliyor. Ayağınıza geliyor çünkü kendi merkezimizde gerçekleştirilen her eğitim isteğiniz doğrultusunda evinizde veya ofisinizde gerçekleştirilebilir. Boutique English, Speaking Club hizmeti dışında Callan Method uygulayarak bireylere veya kurumlara İngilizce eğitimi veriyor.

İhtiyacınız olan İngilizce eğitimini nereden ve hangi şartlarda alacağınız çok önemli. Bu doğrultuda karar verirken sınıflarında 10 – 12 veya daha fazla öğrenciye yer vererek ten sadece karlılık amacı güden kurumlardan uzak durmak en doğru karardır. Boutique English sonuç odaklı çalışmayı ilke edindiğinden dolayı Speaking Club gruplarına 4-6 kişiden fazla kayıt almamaktadır. En mükemmel İngilizce eğitiminin İngiltere veya diğer İngilizce konuşulan ülkelere gidilerek alınabileceği kaçınılmaz bir gerçektir. Profesyonel is ve sosyal yaşamımızın yurt dışına gidebilmeye olanak vermeyişinden dolayı sizleri İngiltere ‘ye götüremiyorsak İngiltere ‘yi size getirdik. İki saatlik seanslarımızın dışında cumartesi pazar günleri uyguladığımız tüm gün Speaking Club programlarımıza katılmanız halinde gün boyu cep telefonunuzu dahi kapatıp hiç Türkçe konuşmaksızın yapacağınız pratikler sayesinde artık İngilizce düşünerek cümleler kurmaya başlayacaksınız.

speaking-club LEVENT.jpg

İSTER SINIF HALİNDE SOHBET EDİN

callan method istnbul

İSTER BİREBİR ÖZEL DERSLERDE