Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /var/www/1f3a40ea-0ca8-4861-91b6-6a1ba75fbbd2/public_html/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /var/www/1f3a40ea-0ca8-4861-91b6-6a1ba75fbbd2/public_html/wp-includes/formatting.php on line 3506

Kurumsal İngilizce Programları

Türkiye coğrafi yapısı ve stratejik konumundan dolayı son yıllarda dünya ticaretinde büyük ve önemli bir role sahip olmaya başlamıştır. Birçok uluslararası firma yatırımlarını Türkiye’ye yapmaya başlamıştır. Hal böyle olunca da İngilizce bilmenin Türkiye’ de ki önemi daha da artmış ve üstelik sadece günlük İngilizce değil iş İngilizcesinin de iyi derecede konuşulması kaçınılmaz olmuştur.

Bu nedenle Boutique English genel İngilizce programlarının dışında sektöre özel iş İngilizcesi programları da hazırlayarak alanınızla ilgili konularda yoğunlaştırılmış  programları sizlere sunmaktadır.

Butik İngilizce Konsepti

İngilizce Öğrenme çabası kâbus olmamalı zaten gün boyu okulda veya iş yerinde yorulmuş, bunalmış olan bireylerin birde kursa  geldiklerinde sıkılıp bunalmalarını  istemeyiz. İşte bu nedenle aslında önemsiz gibi görünen ancak program verimliliği açısından oldukça önemli olan noktalara dikkat ederek Boutique English Altunizade’yi daha keyifli bir hale getirmeye çalıştık.

  1. Eğitmen seçiminde anadili İngilizce olmasının dışında kendilerinin pozitif kişilikte ve sempatik olmalarına da özen göstermekteyiz.
  2. Dersler Direct Method ile interaktif bir şekilde işlenirken, sınıflar yerine profesyonel ofis ortamları kullanılarak daha konforlu bir ortam sağlamaktayız.
  3. İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu bir şehirde şehir merkezlerine (Kadıköy, Üsküdar, Çamlıca, Göztepe, Ataşehir, Acıbadem vs.)önemli üniversitelere (Marmara Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi, 29 Mayıs Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi vs.) metro ve metrobüse yakın bir konumda olmasına önem gösterilmiştir. Bu sayede zaten yorgun olan katılımcılarımızın bir de trafik çilesi çekmesini önlemekteyiz.

Nasıl İşlenir

Business English programlarımız size özel hazırlanıp uygulanmaktadır. Bu program sonunda telefon görüşmelerinde ve müşteri ilişkilerinde daha etkili iletişim kurarak etkileyici sunumlar hazırlayabilen ve kendine güveni yüksek yıldızları toplantılarda görebilirsiniz.