Bizim ile görüşmeye nedersiniz?

İngilizce Programlarımız

Klasik İngilizce kurslarında 10-15 kişilik sınıflarda kaybolup giden vaktiniz mi, paranız mı yoksa kaçırdığınız fırsatlar mı?

Boutique English Altunizade’ de İngilizce konuşma ağırlıklı programlarımız sadece birebir özel dersler şeklinde yapılmaktadır. Özel dersler ilk başta daha maliyetli gibi gözükse de sonuç ve zaman ilişkisine bakıldığında aslında hiç de öyle olmadığı açıkça görülmektedir. Amacınız ‘‘Anlıyorum ama konuşamıyorum’’ çıkmazından kurtulmak ise Boutique English Altunizade nin özel dersleri tam da size göre!

Sıradan İngilizce kurslarında gramer bilginiz gelişiyor olmasına rağmen konuşma pratiğiniz onunla doğru orantılı olarak ilerlemez. Anadili İngilizce olan uzman eğitmenlerle sürekli İngilizce konuşarak pratik yapmanız gerekir. Boutique English Altunizade de BE Direct Method ile bunu kolayca yapabilirsiniz.

İngilizce Kursu Değiliz

Boutique English kendi hazırladığı  İngilizce konuşma programlarıyla sizi akıcı şekilde İngilizce konuşturur. Bu durum Boutique English’in diğer klasik İngilizce kursaları ile bir tutulmasına ve bazen kıyaslanmasına sebep verir.

Klasik dil kurslarında gramer dersleri ile İngilizce dilinin yapısını öğrenirsiniz. Ancak Boutique English’de durmaksızın İngilizce konuşur yani İngilizceyi konuşarak öğrenirsiniz.

Düşük Maliyet

Tabi ki günümüz şartlarında İngilizce seviyenizi geliştirebilmenin yanısıra maliyetin düşük olması da oldukça önemli bir faktör. Boutique English olarak bu konuda da katılımcılarımıza elimizden geldiğince destek vermeye çalışmaktayız.

Öncelikle Direct Method ile sıradan eğitimlere kıyasla daha zamanda İngilizce konuşabiliyor olmanızdan dolayı zaman tasarrufu sağlıyor ve aldığınız özel dersleri hiçbir ekstra ücret ödemeden başka bir arkadaşınızla da paylaşma imkanını sizlere sunarak daha kısa zamanda ve yarı fiyatına İngilizce seviyenizi geliştirebilme şansını sizlere veriyoruz.

Yönetici Ve Yönetici Adaylar İçin Özel Çözümler

Günümüz iş dünyasında İngilizce bilmek neredeyse kendi anadilimizi bilmekten bile daha önemli bir hale gelmiştir. Bu yüzden yöneticilerin veya yönetici olma yolunda ilerleyen bireylerin İngilizce bilmesinin yanı sıra liderlik becerilerini de geliştirmeleri gerekmektedir.

Bu bilinçle Boutique English İngilizce olarak liderlik gelişimi programı hazırlanmıştır.(Leadership Development)

Bu programda Leadership Skills/ Team Management Skills/ Time Management Career Skills/ Strategy Tous Decision Making Technigues/ Creavity Tools/ Learning Skills gibi konularda hazırlanmış makaleler anadili İngilizce olan eğitmenle ele alınarak incelenir. Böylelikle öğrenciler hem kendilerini hem de farkında olmadan İngilizce seviyelerini geliştirmiş olurlar.

IELTS TOEFL

IELTS / TOEFL SINAVLARI

Bu sınavlar dinleme, okuma, yazma ve konuşma olarak dört bölümden oluşur.

Bu sınavlara hazırlanmak için bize başvuran öğrencilerimize ilk önce bir deneme sınavı yapılır. Böylelikle öğrencinin eksik olduğu yada iyi bildiği noktalar belirlenmiş olur.

Bu doğrultuda eksik olan bölümlerin daha çok üzerinde durularak öğrencinin bildiği şeylerde vakit kaybetmek yerine bilmediği noktaları daha çok geliştirmesi sağlanır.

İngilizce Konuşarak Öğrenilir !

Maalesef ülkemizde dil eğitimleri ağırlıklı olarak sınavlara yönelik olduğundan dolayı çoğunlukla insanlar bir dilin gramer yapısını iyi derece de bilmesine rağmen o dili konuşamıyor. Çünkü pratik yapabilme imkanları yok.

Unutmamalıyız ki ağzımızla tekrar etmediğimiz bir şeyi beynimiz kolay öğrenemiyor. Bu yüzden bir dili konuşabilecek hale gelmek istiyorsak o dile hakim uzmanlar tarafından pratik yapmamız gerekmektedir. Konuşmaktan, hata yapmaktan korkmadan ilerlemeliyiz.

Aklımıza getirmemiz gereken şu ki; anadilimizi öğrenirken de hatalar yapıyor, eksik ve yanlış şeyler söylüyorduk. Ama ailemiz sınırlı dilbilgileri olmasına rağmen hatalarımızı düzeltir ve doğru şekli ile söylememize yardımcı olurlardı. İşte bizde Boutique English ailesi olarak Direct Method ile yaptığımız derslerde aynen bu şekilde ilerliyoruz. Size İngilizceyi bir çocuğun anadilini konuşmayı annesinden öğrenmesi gibi öğretiyoruz.

Anadili İngilizce olan eğitmenlerimiz sizin kurduğunuz hatalı cümleleri o anda düzelterek sizden doğru şekilde tekrarlamanızı istiyorlar.

Neler Dediler?

Biz  BOUTIQUE ENGLISH olarak  düşüncelerinize ve eleştirilerilerinize önem veriyoruz.  Daha önceden hizmet almış ve İngilizce konuşabilme yeteneğini geliştirebilmiş bireylerin yorumlarını paylaşmaktan gurur duyarız.

Sosyal Medya ve tüm harita uygulamalarında Boutique English ile ilgili yorumları da okumanızı tavsiye ederiz.

Firmanız için Boutique

Firma çalışanlarınıza ister Direct Method ile genel İngilizce ister onlar için hazırlayacağımız iş İngilizcesi programlarıyla profesyonel çözümler üretebiliriz.  Arzu ederseniz anadili İngilizce olan eğitmenlerimizle firmanıza gelip ücretsiz tanıtım ders yapabilir, ayrıntılı bilgiler verebiliriz. Çalıştığımız Firmaların tam listesi.

Sizin için Boutique

Seviyeniz, ihtiyacınız olan sistem ve zamanınız belirlendikten sonra size en uygun olan program hazırlanır. Anadili İngilizce olan uzman eğitmenlerle en kısa sürede pozitif sonuçlar almaya başlarsınız.

Arzu ederseniz özel dersleri sizin seviyenizdeki bir arkaşınızla birlikte alıp hiçbir ekstra ücret ödemezsiniz. Yani iki kişi gelir bir kişi parası ödersiniz. Bu sayede ödeyeceğiniz miktar tam olarak yarıya düşer ve neredeyse sınıflarda alacağınız eğitim bedeline  ÖZEL DERS PROGRAMI alırsınız.

ISTANBUL – AVRUPA

Ferko Signature
Büyükdere Cd. Levent
34394 Levent / (Şişli) İstanbul

(0212) 706 7075

ISTANBUL – ANADOLU

Kısıklı Cd. No: 28
Altunizade Mah.
34662 Üsküdar / İstanbul

(0216) 266 3433