Her Öğrenci Bir Projedir

1) Ben hiç İngilizce bilmiyorum;

Bu durumdaki öğrencilerimiz için başlangıç seviyesinden Callan Method uygulanır. Klasik yöntemlerde olduğu gibi öğrenci yoğun gramer alıştırmalarıyla İngilizceden bıktırılmaz. Callan Method’un başarısı kanıtlanmış özel yöntemi ile İngilizce konuşarak öğretilir.

2) Anlıyorum ama konuşamıyorum;

Bu durumdaki öğrencilerimizin seviyeleri belirlendikten sonra hangi Callan Method kitabından başlayacakları kesinleştirilir. İşlenen her ders esnasında öğrenciye yüzlerce ingilizce soru yöneltilir.

Bu soruların cevaplanabilmesi için öğretmen öğrenciye sürekli yardım eder. Zaman içinde öğrenci artık Türkçe düşünmeden, söyleyeceklerini İngilizceye çevirmeye çalışmadan, refleksif olarak İngilizce düşünmeye ve konuşmaya başlar.

3) Hem anlıyorum hem de konuşuyorum ama iş hayatımda akıcılık eksik.

Türkçe’de olduğu gibi İngilizce’de de günlük konuşulan dil ile iş dünyasında konuşulan dil arasında bir takım farklılıklar vardır. Bu konuda eğitime ihtiyacı olan öğrencilerimize hem Callan Method Business English kitabı üzerinden hem de kendi hazırladığımız çalışmalardan faydalanarak yardımcı oluruz. Bu Business English eğitim programı sonunda öğrenci;

  • Basit bir e-posta için saatlerce uğraşmaz,
  • Profesyonel ve etkileyici sunumlar hazırlayabilir,
  • Telefon görüşmelerinde kendisini daha iyi ifade edebilir,
  • Toplantıların Yıldızı olmanın tadını çıkarır…

 

4) IETLS , TOEFL veya başka bir sınava hazırlanıyorum.

Söz konusu sınavlar genelde İngilizce konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerinizi ölçer. Deneyimli öğretmenlerimiz eksik olan yanlarınızı belirleyip, onların üzerine yoğunlaşır. Grup derslerinde böylesi bir yoğunlaşma söz konusu olmaz.

5) Ben öğrenemedim bari çocuğum öğrensin.

İngilizce’yi Callan Method ile konuşarak öğrettiğimiz için, ufak çocuklarda çok ciddi sonuçlar almaktayız. Türkçe’yi henüz yeni öğrendikleri dönemde öğrenilen İngilizce hem daha iyi sonuçlar veriyor hem de daha kalıcı oluyor.

dil okul bulut

Seviyeniz

Ücretsiz olarak yapacağımız seviye belirleme sınavının ardından, speaking, writing, listening ve gramer kategorilerinde şu anda nerede olduğunuz belirlenir.

Sizin için verimli olacak eğitim programlarının neler olduğu; Her öğrencinin seviyesi farklı olduğu gibi ihtiyacıda farklıdır.

Eğitim danışmanımız size özel program hazırlamadan önce, şu üç konuyu netleştirir;

A – Speaking, writing, listening, gramer seviyeniz
B – Sizin için verimli olacak eğitim programlarının neler olduğu
C – İstenilen seviyeye gelmek için gereken çalışma süresi