Her Öğrenci Bir Projedir

1) Ben hiç İngilizce bilmiyorum;

Bu durumdaki bireyler için başlangıç seviyesinden Direct Method uygulanır. Klasik yöntemlerde olduğu gibi öğrenci yoğun gramer alıştırmalarıyla İngilizceden bıktırılmaz. Direct Method’un başarısı kanıtlanmış özel yöntemi ile İngilizceyi konuşarak hem öğrenir hem de geliştirirsiniz.

2) Anlıyorum ama konuşamıyorum;

Bu durumdaki bireylerin seviyeleri belirlendikten sonra hangi Direct Method seviyesinden başlayacakları kesinleştirilir. Gerçekleştirilen her seans esnasında katılımcıya yüzlerce İngilizce soru yöneltilir.

Bu soruların cevaplanabilmesi için anadili İngilizce olan danışman bireye sürekli yardım eder. Zaman içinde birey artık Türkçe düşünmeden, söyleyeceklerini İngilizceye çevirmeye çalışmadan, refleksif olarak İngilizce düşünmeye ve konuşmaya başlar.

3) İngilizceyi hem anlıyorum hem de konuşuyorum ama iş hayatımda yeterince aktif kullanamıyorum .

Türkçe’de olduğu gibi İngilizce’de de günlük konuşulan dil ile iş dünyasında konuşulan dil arasında bir takım farklılıklar vardır. Bu konuda gelişime ihtiyacı olan bireylere kendilrine özel hazırlanmış program dahilinde yardımcı oluruz. Bu Business English  programı sonunda birey;

  • Basit bir e-posta için saatlerce uğraşmaz,
  • Profesyonel ve etkileyici sunumlar hazırlayabilir,
  • Telefon görüşmelerinde kendisini daha iyi ifade edebilir,
  • Toplantıların Yıldızı olmanın tadını çıkarır…

 

4) IETLS , TOEFL veya başka bir sınava hazırlanıyorum.

Söz konusu sınavlar genelde İngilizce konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerinizi ölçer. Bu konudaki sonsuz deneyimimiz sayesinde eksik olan yanlarınızı belirleyip, onların üzerine yoğunlaşırız . TOEFL, IELTS kurslarındaki  grup derslerinde böylesi bir yoğunlaşma söz konusu olmaz.

dil okul bulut

Seviyeniz

Ücretsiz olarak yapacağımız tanıtım seansımızın ardından seviyeniz belirlenir,  ardından, speaking, writing, listening ve gramer kategorilerinde şu anda nerede olduğunuz belirlenir.

Sizin için verimli olacak  programın hangisi olduğuna karar verilirken  her bireyin seviyesinin ve ihtiyacının  farklı olduğu göz önünde bulundurulur.

Uzmanlarımız size özel program hazırlamadan önce, şu üç konuyu netleştirir;

A – Speaking, writing, listening, gramer seviyeniz
B – Sizin için verimli olacak programların neler olduğu
C – İstenilen seviyeye gelmek için gereken çalışma süresi

Direct Method A2