Butik English hakkında yazılı yorumları, bakış açılar, ve tavsiye edenleri buradan görebilirsiniz. Memnun kalan müşterilerimizin dediklerini, ingilizce ders almak isteyen ve ilgelenler ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

maslak Toefl

Boutique English; yabancı hocalarıyla ve kendilerine has öğretme biçimiyle hızlı ve kalıcı bir şekilde İngilizce öğrenmenizi sağlıyor. İngilizce seviyenize göre aylarca ve saatlerce uzun uzuna süren ve kalabalık kurs ortamının dışında kalan bu program sayesinde, birebir hocalarla iletişime geçip çok daha kısa bir sürede olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Kurumsal hayatta çalışan ve kendini yeteri kadar bilgi sahibi hissetmeyen biri de gelip faydalanabilir, hiç bilmeyen ya da uzun zamandır kullanmadığı için unutan biri de gözü korkmadan bu sıcak aynı zamanda gayet profesyonel bir ortama dahil olabilir. Henüz iki ayım doldu fakat ben kendimi daha özgüvenli ve iyi hissediyorum. Çağatay Bey öğrenme sürecimin her aşamasına dahil oluyor ve hocalarımdan her seans sonunda feedback alıp daha iyisi için çabalıyor. Boutique English ailesine katıldığım için çok şanslıyım. Kendimi her hafta geliştirsem de hiç bitmesin istiyorum

Hale Yıldız - Researcher @ Michael Page https://www.linkedin.com/in/hale-y%C4%B1ld%C4%B1z-59415b62
azizeturgay

Boutique English ve Çağatay Bey ile tanışmamız iki ay öncesine dayanıyor. Yurtdışına yerleşme kararı aldıktan sonra İngilizce konuşma yeteneklerimizi en hızlı şekilde geliştirebileceğimiz bir yöntem arayışına girmiştik. Boutiqe Engish ile Callan Method tamda aradığımız yöntemdi. Haftada 3 gün 2 şar saat ile eşim ve ben çok hızlı ilerleme kaydettik. Ayrıca aldığımız eğitim adı gibi butik bir eğitimdi. Yer mekan zaman sıkıntısı olmadan eğitimizi istediğimiz yerde alma imkanına sahiptik. Tamamen konuşmaya dayalı olan bu yöntemde telefuzumuzu geliştirmenin yanında bilmediğimiz kelimeleri ve günlük hayatta kullanacağınız gramer kurallarını başarılı ve hızlı birşekilde pekiştirdik. Kesinlike ve kesinlikle Boutique English’i tavsiye ediyoruz.

Turgay & Azize Selvi - Software Engineer at Pelco by Schneider Electric
Arda A

Callan Method ile tanışana kadar İngilizce konuşmak benim için sorundu. Boutique English'in tecrubeli hocalarıda buna eklenince, öğrenmek keyifli bir hal aldı.

Arda Atik - T.H.Y.
ingilizce kursu

Levent'te iyi bir İngilizce kursu arayışına girdikten sonra , Boutique English ile karşılaştım. Benim için özel hazırlanmış İş İngilizcesi Programı sayesinde, İngilizce' yi hem daha akıcı hemde profesyonel konuşuyorum.

Mehmet Şerafettin Kop - Kimyager @ Intertek Test Hizmetleri A.Ş. https://www.facebook.com/seref.kop
onur p

Çalışma hayatımda ve yurt dışı seyahatlerimde ihtiyaç duyduğum İngilizceyi öğrenmek için araştırma yaparken Callan metodunu fark ettim ve “BOUTIQUE ENGLISH” ile bu sayede tanıştım. Ne kadar doğru bir tercihte bulunduğumu daha ilk günlerde anladım ve oldukça keyif alarak kısa sürede istediğim hedefe ulaştım. Bu nedenle, İngilizce öğrenmek isteyenlere “ BOUTIQUE ENGLISH”i kesinlikle tavsiye ettiğimi belirtir ve bu vesile ile başta Sn. Çağatay TOMAŞ olmak üzere tüm dil eğitmenlerine tekrar teşekkür ederim.

Onur Pamukcu - Personel Müdürü ÖZ-AK GLOBAL HOLDİNG https://tr.linkedin.com/in/onur-pamukçu-35683855
Butik ingilizce

Üniversitede hazirlik okuluna gitmeme rağmen hala ingilizce konusamiyordum. Ta ki Boutique English ' in yabanci hocalariyla tanisana kadar. Butun is toplantilarimda ve seyahatlerimde rahatca konusup anlasabiliyorum.

Mustafa Uzun - Gıda Mühendisi https://tr.linkedin.com/in/mustafa-uzun-18a83079

Ben Doruk Şenbayrak. İstanbul Erkek Lisesi'nde okuyorum ve eğitimime Amerika'da devam etmek istiyorum. Bu sebeple TOEFL almam gerekiyordu ve Boutique English ile çalıştım, derslerin verimliliğinden ve ilgiden çok memnun kaldım. Derslerde sağlanmış olan güzel hava skoruma da yansıdı ve TOEFL'dan da 120 uzerinden 112 aldim. Boutique English'i oneriyorum.

Doruk Şenbayrak - İstanbul Erkek Lisesi https://twitter.com/doruk7doruk
SonayG

Callan Method ile tanışdıktan sonra 3 kitap bitirdim ve artık Çağatay hocamın bana özel uyguladığı programla anlayabiliyor ve konuşabiliyorum. Teşekkürler Boutique English!

TOEFL sınavından 95 Puan alan öğrencimiz

Bu sene okulum bitecek olduğu için önümüzdeki sene yapmayı planladığım yüksek lisans programımı şimdiden araştırmaya başladım. İstediğim okulların tamamı Amerika Birleşik Devletleri’nde olduğu için TOEFL sınavına girmem gerektiğinin bilincindeydim. TOEFL sınavına hazırlanmak için Maslak ve Levent civarlarında bir okul arayışına girmemin sonucunda Boutique English ile karşılaştım. Çağatay Bey’in bana özel hazırladığı TOEFL programına Dylan Hoca ile çalıştım ve TOEFL sınavda hedefim 85 puan almak iken 95 aldım.

Gizem Olay Artık - Bachelor Student at Istanbul Technical University https://www.linkedin.com/in/gizem-olay-art%C4%B1k-41a873a4